Menu

Віртуальний 3D тур - ідеальний помічник

Складно вразити сучасного користувача будь-чим, хоча така технологія фотозйомки, як 3D панорама (сферична панорама) є дуже популярною у всесвітній мережі. І поки ви ще думаєте, багато хто вчасно прийняв рішення зробити для свого бізнесу  віртуальний тур, та вже встиг оцінити його эфективність. Відвідувачи сайтів (клієнти), в свою чергу, теж відчули зручність роботы з 3D панорамою замість банальних статичних фотографій, котрі не взмозі передати всю необхідну інформацію, масштаб та реальні габарити приміщення на екрані монітора.

Унікальний эфект присутності 3D панорами сприяє залученню потенційного клієнта в дію на екрані та підштовхує до прийняття рішення. Рішення співпрацювати саме з вами, з компанією, яка йде назустріч свому клієнту, створює комфорт, надає максимально повну інформацію, використовуючи сучасні технології. Ви отримуєте безперечну перевагу перед своїми конкурентами, отримавши такого помічника в бізнесі, як віртуальный тур - останній аргумент для прийняття рішення на вашу користь.

Наша студія пропонує Вам створення якісного, віртуального туру в Київі та за його межами.

В роботу по 3D панорамі (туру) входить проведення фотозйомки на об'єкті, обробка та зібрання матеріала. Готовий матеріал передаєтся на цифровому носії або через файлообмінні ресурси.

Вартість віртуального тура розраховується як сума окремих 3D панорам та роботи по налаштуванню навігації по туру. Зниження загальної вартості - від кількості замовлених 3D панорам.

Вартість одніє 3D панорами при замовленні більше 10 панорам - 500 грн. 

 від 5 до 10 панорам - 600грн.

до 5-ти панорам - 700грн.

одна панорама - 800грн.

ПРИКЛАДИ 3D ПАНОРАМ►